Neurorestart – Podvod?

31
Kvě

Ještě neuplynul ani týden od života mého blogu a již píšu druhý příspěvek o infopodnikání a dalším podvodném jednání. To jsem teda nečekal. Nicméně touha Vás varovat byla moc silná, nedokážu být lhostejný ani pokud jde o lidskou blbost.

Pokud jste aktivním uživatelem internetu, tak jste již narazili na nejnovějšího infopodnikatele jakým je Jiří Vokáč Čmolík. Tento prý „světový“ řečník a motivátor si vytvořil nový druh infopodnikání, tzv. NeuroRestart. A tímto programem nás chce prý dostat z Matrixu, restartovat nám mozky a všechny nás zachránit. Je to prý tak neuvěřitelné, že mu mažou na FB příspěvky, že nemůže dát do grafických bannerů správně napsaný neurorestart, a to vše proto, že se ho snaží zastavit. (WHAT?)

Tento úžasný motivátor manipulátor již zblbl tolik lidí, že ho spousta dalších infopodnikatelů  doporučuje pomocí tzv. affilate* linků dál a dál. Hrají nskutečná divadla, při kterých natáčejí videa spolu s tímto manipulátorem. V nich se snaží vypadat že mu nevěří, ale pokaždé to skončí tak, že je Čmolík přesvědčí a oni do toho teda jdou taky, tak proč vy ne? Hraje si na velkého řečníka, který jezdí učit lidi po celém světě a teď to naučí i Vás. Za pouhých pár drobných – 3960,- Kč + DPH.

Pokud chcete změnit svůj život, tak jej změňte. Pokud potřebujete lidi co Vás motivují, zkuste ty co opravdu v životě něčeho dosáhli a nechtějí peníze za to, že Vám řeknou jak to dokázali. Doporučuji Vám například TEDx kde takových lidí vystupuje spousta naráz. Kupte si radši knížky, sledujte životopisy slavných lidí. Jenom proboha neutrácejte peníze za tyto podvodné infoprodukty. Nestojí to za to.

Z podobných infoproduktů budete možná pár dni neskutečně namotivovaní, ale jen do doby než si uvědomíte hodnotu těchto informací. Než si uvědomíte, že jste byli zmanipulováni skvěle vypadajícím a chovajícím se prezentátorem, kterého ve skutečnosti neznáte.

Bohatý a úspěšný člověk není ten, který tak vypadá a říká to o sobě. Je to ten, kterého si můžete ověřit.

* Affilate link je link, přes který když projdete na jinou stránku a nakoupíme tam, tak z vás má dotyčný peníze.
** A ano, tento článek jsem taky prošpikoval Affilate linky, protože pokud se někdo nenechá varovat, tak už víc nezmůžu a je to jeho blbost.

 

Komentáře